Najbliższe wydarzenia XI 2016

W najbliższy poniedziałek 31 X rusza lodowisko w Gdyni

Rozpoczynamy od tego poniedziałku nauką jazdy 18.30-19.30 (ze względu na mecz TLH w tym dniu nie ma hokeja)
Od następnego poniedziałku 7 listopada ruszamy normalnie czyli 18.30-19.30 nauka jazdy na łyżwach 19.30-20.30 Nauka gry w hokeja na lodzie

left Treningi na łyżwach w poniedziałki:

 w Gdyni na lodowisku przy ul. Bema 33

18:30 - 19:30 Doskonalenie jazdy na łyżwach (rodzinnie)

19:30 - 20:30 Nauka gry w hokeja -  GRIZZLIES 

Opłaty:

25 PLN za 1 h, 40 PLN za 2 h 

 


Zimowy Obóz Sportowy

Obóz planujemy w 1 tydzień ferii zimowych czyli 14-20 stycznia 2017 miejsce prawdopodobnie Poznań lub Giżycko i jeszcze Elbląg będę wiedział za jakiś czas koszty podobne jak ostatnio.  Ilość treningów tak samo jak było plus ze dwa sparingi z miejscowymi zespołami.


20 listopada startuje Liga Regionalna

GRIZZLIES zaczynają 27. listopada meczem z połączoną drużyną młodych Bombków i Niedźwiadków

Na chwilę obecną w rozgrywkach udział biorą:
1. Media Team Gdańsk

2. Bombers Malbork
3. 
Marvin's Oliwa Hockey Team Gdańsk

4. Grizzlies Gdynia

5. TH Gryf Gardeja

6. Grom Morąg

7. UKS Bombek Malbork/HUKS Niedźwiadki Gdynia

Koszty (przy założeniu że gra 7 drużyn)
I rata 200 PLN – do 10 listopada, najpóźniej przed pierwszym meczem RLH
II rata 150 PLN – do 10 lutego 2017
Możliwość grania w wybranych meczach koszt 40 PLN/mecz 

W Lidze Regionalnej mogą grać wszyscy chętni, jedynym ograniczeniem jest ilość zawodników w meczu max to 16+1 (pierwszeństwo oczywiście mają Ci co zapłacą za Ligę "z góry")

Proponowany terminarz rozgrywek:

I KOLEJKA

20 listopada godz 8'00 mecz I - Bombers Malbork – UKS Bombek/HUKS Niedźwiadki
godz 9'30 - mecz II - Media Team Gdańsk – Marvin's Oliwa Gdańsk
godz.11'00 mecz III - – Grom Morąg – TH Gryf Gardeja
pauza – Grizzlies Gdynia

II KOLEJKA

27 listopada godz 8'00 mecz I - Media Team Gdańsk – TH Gryf Gardeja
godz 9'30 - mecz II - Bombers Malbork – Marvin's Oliwa Gdańsk
godz.11'00 mecz III - Grizzlies Gdynia – UKS Bombek/HUKS Niedźwiadki
pauza – Grom Morąg

III KOLEJKA

04 grudnia godz 8'00 mecz I – UKS Bombek/HUKS Niedźwiadki – Grom Morąg
godz 9'30 - mecz II – TH Gryf Gardeja – Grizzlies Gdynia
godz.11'00 mecz III – Bombers Malbork – Media Team Gdańsk
pauza – Marvin's Oliwa Gdańsk

IV KOLEJKA

11 grudnia godz 8'00 mecz I - Bombers Malbork – Grom Morąg
godz 9'30 mecz II – UKS Bombek/HUKS Niedźwiadki – TH Gryf Gardeja
godz 11'00 mecz III - Marvin's Oliwa Gdańsk – Grizzlies Gdynia
pauza – Media Team Gdańsk

V KOLEJKA

18 grudnia godz 8'00 mecz I – UKS Bombek/HUKS Niedźwiadki – Marvin's Oliwa Gdańsk
godz 9'30 mecz II - Bombers Malbork – Grizzlies Gdynia
godz 11'00 mecz III - Media Team Gdańsk – Grom Morąg
pauza – TH Gryf Gardeja

VI KOLEJKA

08 stycznia godz 8'00 mecz I - Bombers Malbork – TH Gryf Gardeja
godz 9'30 mecz II – Marvin's Oliwa Gdańsk – Grom Morąg
godz 11'00 mecz III - Media Team Gdańsk – Grizzlies Gdynia
pauza – UKS Bombek/Niedźwiadki Gdynia

VII KOLEJKA

15 stycznia godz 8'00 mecz I - Grom Morąg – Grizzlies Gdynia
godz 9'30 mecz II – Białe Niedźwiedzie Gdynia - Media Team Gdańsk
godz.11'00 mecz III Marvin's Oliwa Gdańsk – TH Gryf Gardeja
pauza – Bombers Malbork

VIII KOLEJKA

22 stycznia godz 8'00 mecz I – UKS Bombek/HUKS Niedźwiadki – Bombers Malbork
godz 9'30 mecz II - Marvin's Oliwa Gdańsk – Media Team Gdańsk
godz 11'00 mecz III – Grom Morąg – TH Gryf Gardeja
pauza – Grizzlies Gdynia

IX KOLEJKA

29 stycznia godz 8'00 mecz I – TH Gryf Gardeja – Media Team Gdańsk
godz 9'30 mecz II - Marvin's Oliwa Gdańsk – Bombers Malbork
godz 11'00 mecz III - UKS Bombek/HUKS Niedźwiadki – Grizzlies Gdynia
pauza – Grom Morąg

X KOLEJKA

5 lutego godz 8'00 mecz I - Grom Morąg – UKS Bombek/HUKS Niedźwiadki
godz 9'30 mecz II - Grizzlies Gdynia – TH Gryf Gardeja
godz 11'00 mecz III – Media Team Gdańsk – Bombers Malbork
pauza – Marvin's Oliwa Gdańsk

XI KOLEJKA

12 lutego godz 8'00 mecz I - Grom Morąg – Bombers Malbork
godz 9'30 mecz II – TH Gryf Gardeja – UKS Bombek/HUKS Niedźwiadki
godz 11'00 mecz III – Grizzlies Gdynia – Marvin's Oliwa Gdańsk
pauza – Media Team Gdańsk

XII KOLEJKA

19 lutego godz 8'00 mecz I – Marvin's Oliwa Gdańsk – UKS Bombek/HUKS Niedźwiadki
godz 9'30 mecz II - Grizzlies Gdynia – Bombers Malbork
godz 11'00 mecz III – Grom Morąg – Media Team Gdańsk
pauza – TH Gryf Gardeja

XIII KOLEJKA

26 lutego godz 8'00 mecz I – TH Gryf Gardeja – Bombers Malbork
godz 9'30 mecz II - Grom Morąg – Marvin's Oliwa Gdańsk
godz 11'00 mecz III – Grizzlies Gdynia – Media Team Gdańsk
pauza – UKS Bombek/HUKS Niedźwiadki

XIV KOLEJKA
5 marca godz 8'00 mecz I – Grizzlies Gdynia – Grom Morąg
godz 9'30 mecz II - Media Team Gdańsk – UKS Bombek/HUKS Niedźwiadki
godz 11'00 mecz III – TH Gryf Gardeja – Marvin's Oliwa Gdańsk
pauza – Bombers Malbork

Uwaga :
Daty i godziny spotkań w porozumieniu z zarządcą lodowiska mogą ulec zmianie.


 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information