5. GRIZZLIES
6. DRAGONS
7. LIDER
8. FAN CLUB

Na pewno Media nie będą grały, drużyny 6-8 nie są do końca pewne swojego udziału w rozgrywkach, decyzje mają zapaść do końca miesiąca.

TLH staruje 17. października. (dzisiaj rozpoczęto mrożenie dużej hali) Mamy grać takim samym systemem jak w ubiegłym roku tj. 2. rundy każdy z każdym + play'off - przy 8 drużynach daje to 18-19 meczów

Planowana jest przerwa w rozgrywkach w okolicy świąt Bożego Narodzenia oraz ferii zimowych (14-29 stycznia 2017) koniec będzie przed Wielkanocą.

Będą drobne zmiany w regulaminie ale dla nas najważniejsza jest chyba ta że mecze nie kończą się remisem, w przypadku remisu mają być karne i odpowiednio przyznawane punkty, 3 za zwycięstwo w regulaminowym czasie, 2 pkt. za zwycięstwo po karnych, 1 pkt. za porażkę po karnych.

Koszt udziału w TLH
(przy założeniu że gra 8 drużyn)
I rata 300 PLN – do 15 października,
II rata 250 PLN – do 10 grudnia
III rata 200 PLN – do 31 stycznia

bramkarze i nieletni płacą połowę

W TLH nie przewiduję jednorazowych wejściówek na mecz – konieczna jest deklaracja albo grasz albo nie, chcemy tworzyć stabilną drużynę.

W kwestii bramkarzy chciałbym aby sytuacja była jasna jeśli zgłosi się ich dwóch to każdy broni jedną tercję a trzecią broni ten który jest w lepszej formie (decyduje trener). Chciałbym aby było 2. bramkarzy.

Pozostali zawodnicy - chciałbym aby było ich jak najwięcej np. 20+2 - ale wiadomo nie wszyscy zawsze mogą grać dlatego optymalny skład na każdy mecz to 3 pełne piątki. Dobrze by było aby wszyscy zawodnicy z TLH regularnie chodzili na treningi i grali mniej więcej w tych samych ustawieniach, pozwoliłoby to na większe zgranie zespołu. Grać w TLH mogą wszyscy (niezależnie od umiejętności) oczywiście pod warunkiem że są na bieżąco z płatnościami  ale najważniejsza jest systematyczność czyli udział w treningach i meczach (w tej kolejności).

Proszę o wypełnienie, jak co roku deklaracji (załącznik poniżej) i wpłatę.